ULUSAL YÖNETİM VE ORGANİZASYON KONGRESİ 2015
Yazdır Paylaş

Muhan Soysal En İyi Bildiri Ödülü

MUHAN SOYSAL EN İYİ BİLDİRİ ÖDÜLÜ

Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi Danışma Kurulu, başlangıcından bu yana kongrelerin düzenlenmesi ve kurumsallaşmasında etkin rol oynamış olan ve Danışma Kurulu’nda sürekli görev yapmış bulunan Prof. Dr. Muhan Soysal’ın anısını yaşatmak, alandaki akademik çalışmaları özendirmek amacıyla en iyi bildiri ödüllerinin verilmesine karar vermiştir. Ödüller için öngörülen parasal destek Soysal Ailesi tarafından karşılanacaktır.

1. Ödüller her yıl Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi’nde sunulan bildiriler arasından yapılacak seçimle belirlenir.

2. Ödüle aday olabilmek için Kongre’de sunulacak çalışmanın TAM METNİNİN ilgili yıldaki Kongre’nin yapılacağı tarihten 15 gün önce Kongre Yürütme Kurulu’na gönderilmesi gerekir (bu yıl için değerlendirilmeye sunulmak üzere önerilen bildirinin en geç 28 Nisan 2015’e kadar Kongre Yürütme Kurulu’na e-posta ile “Muhan Soysal En İyi Bildiri Ödülü” konusuyla gönderilmesi gerekmektedir (yonorg2015@mu.edu.tr).

3. Ödül jürisi Danışma Kurulu’nun belirleyeceği beş öğretim üyesinden oluşur. Verilecek ödüllerin miktarı ve jüri, kongre hazırlıkları sırasında Kongre Yürütme Kurulu’nca duyurulur

4. Ödüller Kongre’nin kapanış oturumunda sahiplerine verilir. Ödüle hak kazanabilmek için bildirinin Kongre’de sunulmuş olması gerekir.

5. Kongre’nin yapıldığı yılda Danışma Kurulu’nda bulunan üyelerin, yazarları arasında yer aldığı bildiriler ödüle aday olamaz.

......