ULUSAL YÖNETİM VE ORGANİZASYON KONGRESİ 2015
Yazdır Paylaş

Konaklama

Konaklama Bilgileri

AMARA ISLAND BODRUM ELITE


KONUM VE ALAN 

Tesis,Güvercinlik, Bodrum bölgesinde, Pina Yarımadası üzerinde bulunmaktadır.


MESAFELER 

Bodrum : 26 km. 
Bodrum - Milas Havalimanı : 15 km.
Dalaman Havalimanı (Muğla üzerinden): 185 km


* Konaklama ile ilgili diğer bilgiler daha sonra duyurulacaktır.

 

 

 

 

KONGREMİZE AİLELERİYLE GELMEK İSTEYEN KATILIMCILARIMIZIN DİKKATİNE

KONGREMİZE AİLELERİYLE GELMEK İSTEYEN KATILIMCILARIMIZIN DİKKATİNE

Kongre Düzenleme Kurulu’muzun gelen talepler üzerine aileleri ile katılmak isteyen katılımcılarımız için yapmış olduğu toplantıda aşağıdaki kararlar alınmıştır.

1.       Katılımcılarımızın eş ve çocukları dışardan katılım kapsamında değerlendirilmeyecektir.

2.       Eşler ve çocuklar katılımcılarımızın akademik ünvanlarına göre yapılan ücretlendirmelere tabidir. 

3.       Sayısı kaç olursa olsun 2 yaşın altındaki çocuklar ücretsiz konaklayacaklardır.

4.       2-12 yaş arasında olan 1 çocuk için ücret alınmayacaktır.

5.       2-12 yaş arasında olan 2 çocuk sözkonusu ise 1 çocuk için akademik ünvana tekabül eden ücretin yarısı alınacaktır.

6.       12 yaş üstü olan çocuklar yetişkin kabul edilecek ve katılımcılarımızın akademik ünvanlarına göre yapılan ücretlendirmeye tabi olacaktır.

7.       Aileleri ile birlikte konaklamak isteyen katılımcılarımız durumlarını yonorg2015@mu.edu.tr adresine “aile katılım”konusuyla yazmaları gerekmektedir.  Yazılacak mesajda açık olarak eşinin adı ve soyadı, kaç yaşında kaç çocuğu olduğu,ve çocukarın ad ve soyadları belirtilmelidir. Katılımcımızın ödemesi gereken ücret tarafımızca hesaplanacak ve gün içerisinde geri dönüş yapılarak bildirilecektir. Katılımcılarımız ücretlerini kendileri de hesaplayabileceklerdir. Ancak böyle bir durumda geri dönüşümüzü beklemeden yanlış ücret yatırımı sözkonusu olursa doğacak durumdan katılımcılarımız sorumlu olacaklardır. Dolayısıyla geri dönüş yapılmadan önce katılımcımızın ücretini yatırmaması önem arz etmektedir.

8.       Ödemeleri gereken ücreti ilgili banka IBAN no’suna yatırıp dekontunu alan katılımcılarımız kayıt sisteminde çocuklarının sayısı ve yaş durumlarına göre double ya da triple oda seçecekler, “birlikte kalmak istedikleri kişi” alanına “eşim+2yaş altı çocuk”, “eşim+2-12 arası 2 çocuk” gibi anlaşılacak şekilde durumlarını kayıt formuna kaydedeceklerdir.