ULUSAL YÖNETİM VE ORGANİZASYON KONGRESİ 2015

Duyuru

BİLDİRİ GENİŞ ÖZETİ GÖNDERİMİ

Bilindiği üzere kongremiz için özetleri kabul edilen bildiriler daha önce duyurulmuş, bildiri geniş özetleri son gönderim tarihi de 13.04.2015 olarak ilan edilmişti. 

 

Aynı şekilde "Muhan Soysal En İyi Bildiri Ödülü" için tam metin bildiri son gönderim tarihi 13.04.2015 olarak duyurulmuştu.

 

Bu kapsamda kurulumuzca bildiri geniş özetlerinin gönderilmesi için farklı bir modül hazırlanmaktadır. Bu modül 01.04.2015 tarihinde aktif olacaktır.

 

Bu nedenle "Muhan Soysal En İyi Bildiri Ödülü" kapsamında gönderilecek tam metin bildiriler haricinde, bildiri özetleri kabul edilmiş olan yazarlarımızın geniş özetlerini kongre e-posta adresine göndermemeleri önemle rica olunur. 

 

Bildiri genişözetleri  01-13 Nisan 2015 tarihleri arasında hazırlamakta olduğumuz modül kullanılarak yine sorumlu yazarlar tarafından yüklenecektir. ,Ayrıca bu yükleme sırasında bildiriyi sunacak yazarın da belirtilmesi istenecektir.

 

Kongremize bildirili ve bildirisiz katılımlar için "katılım şartları duyurusu", bildiri geniş özetlerinin gönderilmesinden hemen sonra ilan edilecektir.

 

Kongre Düzenleme Kurulu

Okunma Sayısı : 1184